Yöresel Yemek Tarifleri

Ücretsiz Çeşitli Araçlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 71,1 MB
  • Version 1.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Idris Davarci
En acemi olanları bile mutfağa sokabilecek bir tarif rehberi.Sakın kaçırmayın !

 iOS işletim sistemli mobil cihazlarda kullanılabilen Yöresel Yemek Tarifleri adlı mobil uygulama, binlerce yemek tarifinin titizlikle incelenip derlendiği faydalı bir yemek tarifi uygulamasıdır.

 Yöresel yemek tariflerinin incelenip tek bir mobil uygulamaya toplandığı Yöresel Yemek Tarifleri uygulaması, siz kullanıcılara her bir yemeğin yapılışını adım adım tarif eden ve listeleyen bir içeriğe sahip. Yemeklerin zeytinyağlılar, hamburgerler, tatlılar, hamur işleri gibi ana kategorilere ayrıldığı uygulamada aradığınız hemen her türlü yemeği bulmanız mümkün. Üstelik uygulama internet bağlantınız olmasa da çalışıyor.

 Kapsamlı bir yemek tarifi işlevi gören Yöresel Yemek Tarifleri uygulamasında yemeklerin yapılışının adım adım basit bir şekilde anlatılması yemek yapma konusunda acemi olan kullanıcılar için biçilmiş kaftan niteliğinde. Yemeklerin yapılışı da uygulamada samimi birdille kaleme alınmış. Böylece yemek tariflerini incelerken komplike gastronomi terimlerine de kafa yormak zorunda kalmıyorsunuz. Oldukça başarılı ve hedef odaklı bir mobil uygulama olan Yöresel Yemek Tarifleri uygulamasını AppStore'dan ücretsiz olarak indirip hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Daha Fazla Göster
Yöresel Yemek Tarifleri indir
DİĞER SÜRÜMLER